Teller

  • 59950Totaal aantal bezoekers:
  • 61Bezoekers vandaag:

Met 113 kinderen en begeleiders naar Irrland

De Paus Franciscusgroep organiseerde met financiële steun van de Rotary Hoensbroek een dagtrip naar het recreatiepark Irrland voor kinderen die normaler wijze niet vaak ergens heen kunnen of op vakantie kunnen gaan. Met twee bussen en nog een tweetal auto’s erachter aan gingen we met 113 kinderen en ouders op dinsdag 30 april naar Irrland, een recreatiepark waar de kinderen zelf actief bezig moeten zijn. Ze hadden daar een prachtige dag. Niet alleen kregen ze het vervoer naar Irrland en de entree aangeboden, ook kreeg een ieder een lunchpakket. Op de volgende link ziet u een foto impressie van deze dag: 
Voor foto’s van deze dag:
Klik op de menuknop [Foto’s en films] -> [Foto’s] en kijk dan onderaan naar Irrland 2019.

Informatie over Irrland klik op onderstaande knop:
Irrland