Teller

  • 67745Totaal aantal bezoekers:
  • 44Bezoekers vandaag:

Concert: Magical Moments door Harmonie St.-Caecilia en Gemengd Kerkelijk Zangkoor St.-Caecilia

Harmonie St. Caecilia uit Hoensbroek houdt op zaterdag 2 november haar jaarlijkse galaconcert. Ook dit jaar heeft de harmonie weer een uniek programma samengesteld dat u meeneemt voor een avond vol magische momenten. De harmonie en haar gasten zorgen voor een zeer afwisselend programma met muziek, zang, beelden en cabaret. Zanger en cabaretier Jack Vinders zal op deze avond het programma presenteren op zijn eigen wijze en de harmonie begeleidt hem bij de uitvoering van enkele van zijn liedjes. Ook het Gemengd Kerkelijk Zangkoor St. Caecilia, eveneens uit Hoensbroek, zal meewerken aan het mooie programma.  Het concert vindt plaats in het Corneliushuis in Heerlerheide en begint om 19:30 uur. Om iedereen de gelegenheid te geven om een mooi plekje te zoeken, gaat de zaal om 19:00 uur open. Kaarten kosten 12,50 en zijn verkrijgbaar via de leden van de harmonie of door een mail te sturen naar secretaris@harmoniehoensbroek.nl