Teller

  • 87877Totaal aantal bezoekers:
  • 83Bezoekers vandaag:

Online collecte Vastenactie Bisdom Roermond

Steun de Vastenactie Bisdom Roermond

De maatregelen rondom het Corona virus treffen Vastenactie bijzonder hard. Ze vallen midden in de vastentijd en daarmee ook midden in de campagnetijd van Vastenactie. U bent in de afgelopen maanden druk bezig geweest om acties te plannen om geld op te halen voor Vastenactie en nu kunnen de meeste activiteiten helaas niet doorgaan.We hebben al van verschillende parochies vragen ontvangen over de gevolgen van de maatregelen rondom het Coronavirus. 

Vandaar dat het Missiebureau de mogelijkheid biedt om via de online collectebus van het Missiebureau online geld in te zamelen voor Vastenactie.  
Klik op onderstaande knop als u wilt doneren.

Klik